Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız İstanbul’dan Tüm Türkiye şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Sigorta ve asansör hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.. Şehirler arası taşımacılıkta gidilecek kilometrelerce yol fazlası ile hizmet kalitemize yansır. Bu sebeple şehirler arası taşımacılıkta ekibimiz daha dikkatli ve daha titiz davranır. Bu tür nakliyat işlemlerinde gidilecek yola göre paketleme işlemleri yapılır. Evinize gelecek olan ekibimiz içerisinde; marangoz, tesisatçı ve elektrikçi yer alır. Bu arkadaşlarımız aynı zamanda nakliyat ile ilgili özel yetiştirdiğimiz uzman ekiplerdir.

Arkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı şehirler arası taşımacılığa uygun bir şekilde ambalajlar. Kalın patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullanmakta olduğumuz özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir.

Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir. Tesisatçı elemanlarımız, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun biçim de güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar. Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve buna benzeyen elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir. Beraberinde evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs.) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak biçim de ayarlanır. Bu sayede siz de geniş bir zamanda istediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz. Şehirler arası taşımacılıkta gösterdiğimiz bu özen; müşteri memnuniyeti ve referansı yanı sıra getirir.