Şehir İçi Taşımacılık

İstanbul’un Tüm İlçelerinde evden eve nakliyat konusunda faaliyet gösteren firmamız parça ve tam ev eşyalarınızı profesyonel ekibi ile ambalajlı olarak taşımaktadır.

Egem Evden Eve Taşımacılık, şehir içi taşımacılıkta senelerin getirmiş olduğu tecrübeyle kapınızı çalar. Evinize gelecek olan ekip arasında marangozumuz, tesisatçımız ve elektrikçimiz bulunur. Bu arkadaşlarımız özel olarak yetiştirdiğimiz; konusunda uzman kişilerdir. Buradaki asıl amaç müşteri memnuniyeti ve kalitedir. Her şeyin en başında güler çehre ve samimiyet bulunur. Güvenilir ekibimiz, eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi kabul eder ve bu vizyonla çalışmalarına başlar.

Ambalajlama

Arkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı ambalajlar. Özel patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir. Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir. Tesisatçı personelimiz, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun şekilde güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar. Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve buna benzer elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özen ile kolilere yerleştirir.

Taşıma

Diğer yandan evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs.) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler sizlere kalacak biçim de ayarlanır. Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz. Yapılan bu taşımacılık işlemi tamamen Egem Evden Eve Nakliyat güvencesindedir.